" />
sadsad x
asdasd
Hakkımızda

Sevgili hayvan severler ve evcil hayvan sahiplerine...

Hikayemiz

SherlockPets fikri işe gidiş gelişlerim sırasında yol kenarında gördüğüm sokak hayvanları ile oluştu. Can dostum Ranger'ı her sabah ve akşam gördüğüm köpeklerin yerine koymanın bana verdiği üzüntü hali hazırda yaptıklarımın - mama, su vermek - daha fazlasını yapabilme isteğini önü alınamaz bir hale getirdi ve işimden ayrılıp SherlockPets'i kurgulamaya başladım. 


Terkedilmiş sokak hayvanları için iki yoldan çözüm üretmek istedim; 

1. Sahipli hayvanlar terkedilmesin.  

Evcil hayvan sahipleri yaşadıkları sorunlar ile sorumluluklarını aldıkları dostlarını terkedebiliyorlar. Oysa her soruna mutlaka bir çözüm var. En çok karşılaşılan sorunları inceleyip ne tip ürünler üretebiliriz diye düşündüm. Anti-Stress Pet Kundağı, Lavanta Bakım Spreyi ve Limon Çimi Bakım Spreyi bu düşünce ile oluştu. 
Çözebileceğim tüm sorunları çözme misyonum ile yeni ürünler üretmeye devam ediyorum. Yakında yaşlı olup terkedilen, sürekli hasta diyerek terkedilen, eğitim sorunları yüzünden terkedilen tüm evcil dostlarımız için ürünler ve hizmetler portföyümüze girecek. 

2. Sokaktaki hayvanların hayatını nasıl iyileştirebiliriz? Onları nasıl koruruz?

Bu sorular SherlockPets'in destek verebileceği dernekler ve barınaklarla koordinasyon yapma gerekliliğini doğurdu. İlk projemiz olan Gümüşlük Patileri Derneği ile Bodrum Gümüşlük sahil bölgesindeki köpekleri kimliklendirdik. PatiTAG'li tasmalarını akıllı telefonunuzla okutarak ismini, aşılarını, sevdikleri oyunları görebilir, Gümüşlük Patileri Derneği ile iletişime geçebilirsiniz. 

Mama, ilaç ve sağlıklı su ihtiyaçları için projelerimiz sayfasına bakabilirsiniz. 

SherlockPets ürünlerini hem web sitemiz, hem pazaryerleri hem de veteriner klinikleri, petshoplarda bulabilirsiniz. Toplum duy
arlılığımızı arttırmak ve barınaklara destek amacıyla kurduğumuz standlarımıza sizi bekleriz. Sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda stand lokasyonlarımızı takip edebilirsiniz. 

Bizler evcil dostlarımızın da sokaktaki canların da kahramanlarıyız. Kahramanlara yakışır şekilde davranmak hepimizin elinde ve yüreğinde...  


Ekibimiz

Tüm iş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz ekibimizin birer parçası...

Evcil dostlarımız için en kaliteli ürünleri yapmak için herkesin hayvanlara olan sevgisi, emekleri ve kalite güvencemizin üst seviyede olması için gösterilen çaba ile ürünlerimiz üretildi. Her bir ürünümüz için araştırma ve denemeler yapıldı. Ürünlerimizin en basit hammaddesinden paketlemesine kadar tüm aşamalar en ince ayrıntısı ile gözden geçirildi. Sonunda arkasında güvenle durabildiğimiz ürünlerimiz üretildi. 


Misyonumuz

Evdeki, sokaktaki ve barınaklardaki hayvanlarımız için fayda sağlayacak ürünler üretip, pazarlama bütçemizin tamamını sosyal sorumluluk projelerimiz ile ihtiyacı olan canlara aktarırken toplumsal farkındalığı geliştirmek. Bakımdan beslenmeye, oyundan eğitime hayatlarının tüm aşamalarında evcil dostlarımızın yanında olmak.   


Vizyonumuz

Tüm evcil hayvanlarımızın en iyi koşullarda yaşamaları için ürün portföyümüzü geliştirmek, sosyal sorumluluğumuzu birinci sırada tutarak fayda sağlamak ve Türkiye ve dünyada güvenilir ve sevilen bir marka olmak. 

Sağlıklı hayvanlar, duyarlı insanlar, daha iyi bir toplum.Sevgi ve selamlarımla,
Hande Erdoğmuş


Hakkımızda
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.