" />
sadsad x
asdasd
Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Kurumsal
 • Felsefemiz

  SherlockPets evcil dostlarımıza fayda sağlayan ürünleri tasarlamak ve üretmek için kuruldu.

  Felsefemiz tüm evcil dostlarımızın hayatları boyunca layık oldukları hayatı yaşamalarına yardımcı olmaktır.​

  Öncelikli amacımız onların terk edilmeden, kötü muamele görmeden, sevgi dolu bir ortamda yaşamalarına yardım edebilmektir.

  Her evcil hayvanın farklı sorunları olabilir. Yavru hallerinden başlayarak, ergenlikleri, orta yaşları ve yaşlılıkları farklı durumları, bazen zorlukları beraberinde getirir. Bunlarla baş etmeyi bilmek, bilene danışmak, uygun çözümlere ulaşabilmek evcil dostlarımızla uzun ve mutlu bir hayat sürmemize de yardımcı olur.

  İşte SherlockPets de bu zorlukları kolaylaştırmak amacı ile kuruldu. Ürünlerimiz aradığınız çözümlere kolay ulaşabilmeniz için evcil dostlarımızı ön plana koyarak üretiliyor. Önce onların güvenliği, sağlığı ve mutluluğu...

  Ürünlerimiz bizleri memnun etmekten çok onları memnun etmek için var. Onlar memnun olunca da biz, evcil hayvan sahipleri, mutluyuz.

  Mevcut ürünlerimizin içinde olmayan çözümler için de bize her zaman danışabilirsiniz. Bir uzmanını bulup size yardımcı olmaya çalışacağımızdan emin olun. ​

  Sevgi ve dostluk ile... ​ SherlockPets Ekibi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.